image06 image06 image06 image06

Complated

Profesyonel Yazılım Çözümleri

 

20 yıldır, kalitesinden ödün vermeden üretim yapan Firmamız, Türkiye’den dünyaya açılan döşemelik kumaş sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Polyester, viskon, şönil, fantezi karışımlı ipliklerde çeşitli kalitelerde döşemelik kumaşlar üretmektedir.

 

Bugün üretiminin %90’ını ihraç ederken, her geçen gün dünyanın farklı bölgelerinden, yeni müşterilerle kalitesini paylaşan Firmamız, dünyanın önemli pazarlarında kültürel farklılıkları göz önüne alan tasarım yaklaşımıyla, müşteriye özel üretimler yapmaktadır.Firmamız, teknolojiyi yakından takip eden, insan kaynaklarını önemseyen, kalite ve estetik prensiplerinden ödün vermeyen, vizyonu geleceğe dönük yaklaşımıyla 20. yılını kutlamaktadır.
​-Firmamız, modern üretim parkuruyla, hizmet ağını sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir.Modayı ve dünyadaki trendleri yakından takip ederek, her yıl yenilediği koleksiyonlarını, dünyanın önde gelen fuarlarında, üst düzey markalardan oluşan hedef kitlesiyle buluşturmaktadır.Firmamızda hayal etmekle başlayan üretim süreci, kalitesini dokunup hissettiğiniz bir kumaş olarak elinize gelmektedir.Ticari ilişkilerde dürüstlüğü olmazsa olmaz kabul eden yaklaşımı ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan felsefesi ile

 

Firmamız kaliteyi arayanlar için doğru adrestir.